İstanbul 
0212 275 73 23 

Sevgililer Günü İçin Sıradışı Bir Hediye

"Sevgililer Günü İlanı"

Sevgililer günü için en güzel hediye; Sevgililer gününe özel gazete ilanı vermek için hemen arayın 444 45 26 müşteri temsilcilerimiz yayın hakkında detaylı bilgiyi sizinle paylaşacaktır.

Sevgililer günü’nün gelmesine haftalar kala, bir heyecan kaplar tüm sevenleri çünkü o gün herkes sevdiğini özel hissettirmek ister. Herkes sevgilisine o’nu ne kadar sevdiğini gösterebilmenin çabasındadır. Siz de her zaman yapılan sıradan sürprizlerden sıkıldıysanız buyrun size büyük bir fırsat. Gazeteye 14 şubat sevgililer gününe özel olarak Posta Gazetesine Sevgililer Günü İlanı verin.

Sıradanlıktan sıkılanlar aşkını tüm Türkiye’ye duyurmak isteyenler her zaman bu fırsat karşınıza çıkmaz gelin bu 14 şubatta sevginizi Posta Gazetesi sayesinde tüm Türkiye ile paylaşın.

Sevgililer günü gazete ilanı fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yok ben onunla uğraşamam derseniz direkt olarak sitemizde bulunan Posta ilan formundan bize ilanınızı gönderebilir ve size geri dönüş yapmamızı isteyebilirsiniz.

Sevdiğinizle beraber nice 14 şubat’ları yaşamanız temennisi ile. Gazeteye 14 şubat sevgililer günü ilanı vermek.