Kategoriler
Posta İlan Ver

Posta Seri İlan Ver

Posta gazetesi resmi ilan servisine seri ilan vermek için 444 45 26 nolu telefonu arayabilirsiniz.
Seri ilanlar alım-satım duyuru ve mini reklamların geneline verilen kısa addır. Gazetelerin en çok okunan sayfalarındandır seri ilan sayfaları.
Türkiyede seri ilanlar konusunda en çok rağbet gören gazetelerin başında hiç kuşkusuz posta gazetesi geliyor.

Posta gazetesine ilan ver;

Postaya ilan vermeniz için en önemli sebeplerden biri türkiyenin resmi olarak en çok satan gazetesi olmasıdır. Seri ilan konusunda’da açık ara farkla diğer gazetelerden sıyrılıyor.

Kayıp ilanı ver;
Değerli belgeleriniz olan kimlik, ehliyet, öğrenci kimliği, pasaport vs kaybettiğiniz zaman yapmanız gereken posta gazetesine kayıp ilanı vermek.

Kayıp ilanı örnekleri;

Vefat ilanı ver;
Yakınlarınızın ölüm ilanını eşinize/dostunuza, ahbaplarınıza  duyurmak için yapılacak en doğru hareket posta gazetesine vefat ilanı vermek‘tir. Sosyal ilanlarda en çok tercih edilen gazete postadır.

Vefat ilanı örnekleri;

Eleman ilanı ver;
Aradığınız elemana en hızlı nasıl ulaşabilirsiniz biliyormusunuz? posta gazetesine eleman ilanı vererek. İş arayanlar sizleri en kolay posta gazetesinde bulabilirler.

Posta seri ilanlar aracılığı ile sizler aradığınız müşteri ve elemanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kategoriler
Posta İlan Ver

Posta İlan

Posta ilan konusunda deneyimli kadro ve çalışanları ile bu konu üzerinde belli bir geçmişe ve söz hakkına sahip bir gazetedir. Alınan bütün ilanlar en kısa zamanda Posta Gazetesi ilan sayfalarında yer almaktadır.

Posta ilan bürosu;

İlan almak konusunda kendisini ispatlamış ve gazetenin geniş ilan sayfalarında ilanınızı yayınlanma süreci içerisinde en geniş kitleye ulaştırmak konusunda iddialıdır. Sahip olduğu geniş kitle sayesinde verdiğiniz veya vereceğiniz bütün ilanlara en kısa zamanda alacağınız geri dönüşlerle sonuca ulaşabilirsiniz. Posta Gazetesine ilan vermek için telefonla arayabilir veya Posta ilan servisine mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Kategoriler
Posta İlan Ver

Posta Gazetesine ilan ver

Posta gazetesi sahip olduğu geçmişi ile ve günlük ortalama 700 bin küsür kişiden oluşan okuyucu kitlesi ile bu sıralamada üst sıralarda yer alan bir gazetedir. Posta gazetesine ilan vermenin şahsınıza ve kuruluşunuza yararı çoktur.

Posta Gazetesine ilan;

Konusunda deneyimli kadrosu ile en geniş ilan sayfalarını barındıran gazetelerden biridir. Posta ilan sayfalarında Posta ilan servisi tarafından alınmış ve yayınlanmış bir çok ilana hem internet üzerinden hem de gazeteyi temin ederek çok rahat gözatabilirsiniz.

Posta gazetesi seri ilan sayfaları içerisinde iş ilanlarından satılık ilanlarına, araba satış ilanlarından emlak arsa dükkan ilanlarında kayıp ilanlarından duyuru ilanlarına çok geniş yelpazede işlevsel ilan sütunları barındırmaktadır.

Siz de her tür ilan taleplerinizi kolayca Posta seri ilan sayfalarında karşılayabilirsiniz.

Posta gazetesine nasıl ilan verilir?

Posta gazetesine ilan vermek için 444 45 26 numarı ilan destek hattımızı arayabilir ikinci olarak ilan@ilanservisi.net adresine e-posta gönderebilirsiniz, üçüncü olarak aşağıda bulunan linki tıklayarak WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler
Posta İlan Ver

Posta Gazetesine Vefat İlanı Vermek

Ölüm ilanı vermek için sizlere en hızlı hizmeti sunan posta gazetesi resmi ilan servisi olan firmamıza 444 45 26 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Hüznün çokça yaşandığı ölümlerde sizlerin eşe dosta haber verme çabasına girmesine hiç gerek yok yapmanız gereken posta gazetesine vefat ilanı vermek.

Posta gazetesine vefat ilanı verebileceğiniz yollardan birincisi telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşmek ikincisi ise internet yolu ile bizlere sitemizde bulunan posta ilan formundan ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

Vefat ilanı vermek;

Ne kadar acı olsada yinede bu acı gününüzde sizlerin derdini paylaşacak eş ve dostlarınız, sevdiklerinizde olması gereklidir. Bunun içinde en doğru yol gazeteye vefat ilanı vermektir.

Sizlere nasıl vefat ilanı verebileceğiniz hakkında bilgi verdikten sonra şimdide vefat ilanı örneklerini sunuyoruz.

Kategoriler
Posta İlan Ver

Posta Gazetesine Kayıp İlanı Verme

kayıp ilanı ver, gazeteye kayıp ilanı

Posta gazetesi resmi ilan servisi’ne makul fiyatlarla kimlik, ehliyet, pasaport kayıp ilanı verebilirsiniz.

Nüfus cüzdanı, ehliyet, öğrenci kimliği gibi evraklarımızı kaybedersek yapmamız gereken 444 45 26 nolu telefondan posta gazetesine kayıp ilanı vermek‘tir.
Dilersenizde sitemizde bulunan posta ilan formun’danda bizlere ilanınızı yazıp gönderebilirsiniz.

kayıp ilanı verme

Ne tür belgeler için kayıp ilanı vermeniz gerektiğini sizlere şöyle sıralayabiliriz.
1 Kimlik bu nüfus cüzdanıda olabilir öğrenci kimliğide.
2 Pasaport yurt dışı seyahatleri yapabilmeniz için gerekli en önemli evraktır.
3 Ehliyet araba kullanım için almış olduğumuz bir bakıma öğrenim belgesi.

Kayıp ilanı ücretleri; Büyük bir gazeteye ilan vermek insanın gözüne çok büyük meblağ’lar getirebilir fakat posta gazetesinin resmi ilan servisi olarak sizlere bu hizmeti kelimesi 5 TL’den sunuyoruz.

Kayıp ilanı örneği, örnekleri

Kategoriler
Posta İlan Ver

Posta Gazetesi Eleman İlanı İş İlanları

posta eleman ilanı, posta iş ilanları

Posta gazetesi resmi ilan servisi olan firmamız sizler için en uygun fiyatlara ilan verme olanağı sunuyor.

İş/Eleman ilanı vermek istiyorsanız bizlere 444 45 26 nolu telefon numarasından veya yan tarafta bulunan posta ilan formundan ulaşabilirsiniz.

Posta eleman ilanı ve posta iş ilanları bölümüne vereceğiniz ilan sayesinde aradığınız vasıflarda daha fazla çalışan adayı bulabilirsiniz.

Türkiyenin en çok satan gazetesi posta’ya vermiş olduğunuz ilanlardan daha fazla verim alabileceğiniz şüphesiz bir durumdur.

posta gazetesi iş ilanları

bölümünde hergün binlerce insan kendine uygun olan işi arıyor. Bu yollada aradıkları işi elde edebiliyor.

posta gazetesi eleman ilanı

sayesinde sizde kendiniz için en uygun ve geliri en yüksek olan işi kolaylıkla bulabiliceksiniz.

Çevrenizde posta gazetesi eleman ilanları sayesinde iş bulan bir çok kişi bulabilirsiniz.